Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 18.03.05 / Powrót

Szanowny Panie, właśnie przeczytałem, że SDPL wystosowało doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Jarosława Kaczyńskiego. Popieram!!!! nie dlatego że szanuję Pana Prezydenta/ jakby dużo mniej ostatnio / ale ze względu na powagę tego urzędu, który jest emanacją naszej państwowości. Kaczyński w swej nienawiści do wszystkiego i wszystkich przegina na całego. Nie cierpimy tego typa!!! Mam pytanie, dlaczego tak mało Was w mediach, więcej odwagi i wiary w sukces wyborczy.

Dziękuję za poparcie, rzeczywiście Jarosław Kaczyński przekroczył wszelkie granice. Wiary i odwagi nam nie brakuje, ale do mediów trudno się przebić z poważną tematyką, np. programem naprawy państwa czy też programem nowoczesnej edukacji, która stanowi nasz priorytet. A ileż można dyskutować o lustracji, teczkach, aferach itp. Pewnie gdybyśmy rzucali wzorem innych jakieś populistyczne hasła, to by nas częściej pokazywano. Nie będziemy jednak tak uprawiać polityki. Zresztą bylibyśmy w tym mało wiarygodni. Nie będziemy koncentrować się na głoszeniu czegoś w telewizji. Chcemy działać lokalnie. Nasze struktury już zaczynają to robić. Mam świadomość, że to nie da wyniku wyborczego, który pozwoli rządzić. Ale pozwoli utworzyć w Sejmie przyczółek. Po to, by przekonać ludzi, że w Polsce może powstać wiarygodna partia lewicowa.

Powrót do "Forum" / Do góry