Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 20.05.03 / Powrót

Panie Marszałku! Mam wrażenie, że Polska staje się krajem, gdzie przestaje obowiązywać wolność słowa. Przecież to co wyczyniają ludzie z TVP to kpiny z demokracji. Mówię mocnymi słowami, jednak mimo iż jestem pozytywnie nastawiony do integracji, w ogóle nie pokazuje się argumentów eurosceptyków. W takich programach jak Gość Jedynki, Wiadomości, Monitor Wiadomości dominuje unijna propaganda, a tymczasem czas antenowy powinien być dzielony po równo dla euroentuzjastów, jak i eurosceptyków. Jakie jest Pana zdanie na ten temat?

Ostatnio w "Tygodniku Politycznym Jedynki" w TVP, bardzo popularnym programie, odbyła się ponad godzinna debata między zwolennikami, a przeciwnikami akcesji. Podobne programy nadaje Polsat. Darmowy czas antenowy dzielony jest miedzy wszystkie organizacje po równo. Natomiast w telewizyjnych wiadomościach nie prowadzi się kampanii, ale przekazuje informacje o wydarzeniach związanych z kampanią. Zwolennicy Unii organizują tych wydarzeń nieporównanie więcej, dlatego też media częściej o nich informują. Sam jednak widziałem spotkania posłów Giertycha, Pęka, wypowiedzi Leppera. Nie sądzę, aby europrzeciwnikom działa się krzywda.

Powrót do "Forum" / Do góry