Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 01.04.04 / Powrót

Jak skomentuje Pan sprawę Pani posłanki Barbary Ciruk. Jeżeli to, o czym piszą na Onecie jest prawdą, to jak zagwarantuje Pan czystość nowych kadr SDPL? Obawiam się, że stanie się to, co stało się w momencie połączenia federacyjnej SdRP w SLD. Nagle wypromowało się dużo ludzi o podejrzanej proweniencji, którzy doprowadzili SLD do upadku (kolesiostwo, afery itp.).

Rzeczywiście asystentka poseł Barbary Ciruk poskarżyła się w liście otwartym do mnie na tryb rozwiązania z nią stosunku pracy i na zachowanie poseł Ciruk, a także oskarżyła ją o "przekręty" w rozliczeniach za paliwo. Oczywiście, nie wiem, jak wyglądało rozstanie obu pań - z wyjaśnień Barbary Ciruk wynika, że miało inny przebieg. Mamy zatem słowa przeciw słowom. Niezbitym faktem jest natomiast, że Barbara Ciruk miała samochód - można to łatwo sprawdzić na stronie internetowej Sejmu w jej oświadczeniu majątkowym. Skoro zarzuty dotyczące tej sprawy są nieprawdziwe, to czyni to niewiarygodnymi również inne stwierdzenia asystentki poseł Ciruk.

Powrót do "Forum" / Do góry