Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 29.07.04 / Powrót

Gdzie te " czyste ręce " pańskich ludzi z SDPL. Krytykujecie innych, a sami wysyłacie do rządu ludzi , co do których uczciwości są wątpliwości . Jak Pan skomentuje zarzuty , które postawił M. Balickiemu tygodnik " NIE "?

Proszę uważnie przeczytać ten artykuł. Nie ma tam żadnych konkretnych zarzutów, są jedynie zawoalowane informacje. Mogę powtórzyć to, co powiedział na ten temat sam zainteresowany podczas debaty sejmowej, w odpowiedzi na pytanie pana posła Andrzeja Leppera. Cytuję za stenogramem: "W tym momencie chciałbym się odnieść do ostatnich słów pana posła Andrzeja Leppera dotyczących artykułu w tygodniku ˝Nie˝. Ten artykuł zawiera treści kłamliwe oraz manipulacje i muszę powiedzieć, że nie jestem zdziwiony, iż taki tekst ukazał się w ostatnich dniach, bo wiem, jakim grupom interesów przeszkodziłem w ubiegłym roku, kiedy byłem ministrem zdrowia. Chcę pana zapewnić, panie przewodniczący Lepper, że pełniąc funkcję ministra zdrowia, będę działał niezależnie od tego, jakie przeszkody będą pojawiać się na drodze naprawy sytuacji w ochronie zdrowia i przeciwdziałania zjawiskom korupcyjnym i nieprawidłowościom".

Powrót do "Forum" / Do góry