Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 16.09.04 / Powrót

Panie Marszałku, jestem osobą bardzo młodą, mam 18 lat. Mimo mojego młodego wieku chciałabym jednak już zacząć udzielać się politycznie i rozpocząć kształtowanie swoich poglądów. Nie wiem jednak od czego mogłabym zacząć. Bardzo podoba mi się Pana działalność polityczna i dlatego właśnie kieruję to pytanie do Pana. Liczę na jakieś wskazówki.

Jeśli podoba się Pani moja działalność polityczna, to uprawniony jest chyba wniosek, że podoba się Pani również to co robi i proponuje partia, której jestem przewodniczącym, czyli Socjaldemokracja Polska. Zapraszam na jej stronę internetową (www.sdpl.pl). Być może zapoznanie się z inicjatywami legislacyjnymi partii oraz lektura innych dokumentów zachęcą Panią do wstąpienia w szeregi jej członków lub sympatyków. Oczywiście, może też Pani wybrać inną drogę. Nie ma jednej recepty. Generalnie "udzielać" się należy najpierw w dziedzinach i środowiskach sobie bliskich, znanych - w miejscu zamieszkania, nauki lub pracy, w jakichś organizacjach społecznych, pozarządowych, ćwiczyć kontakty z ludźmi, umiejętność formułowania myśli i przekonywania innych do swoich racji. Nie jest to działalność stricte polityczna, ale pozwala zdobyć pewne szlify niezbędne politykowi. Życzę powodzenia.

Powrót do "Forum" / Do góry