Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 06.04.08 / Powrót

Witam Panie Marszałku. Z tego, co pamiętam, jednym z powodów "wyjścia" Pana i pańskich partyjnych przyjaciół z SLD, było niezadowolenie z braku zmian osobowych w SLD. W chwili obecnej na czele SLD stoją młodzi, nowocześnie myślący ludzie,a pańscy byli partyjni koledzy, np. p.p. Oleksy, Miller, Janik i ten z wąsami, są już dawno "out". Nie znane są mi natomiast nazwiska z kręgów SOCJALDEMOKRACJI POLSKIEJ, które są w wieku Panów Napieralskiego lub Olejniczaka. A Pan ? Czy Pan nie może wziąć przykładu z tych wyautowanych i zająć się wnukami i rodziną. Czy Pan ciągle MUSI !!!!!!!!!!!????????????? Pozdrawiam, Andrzej Kałahursk

Niestety, pamięć Panu nie dopisuje. Nie chodziło o "zmiany osobowe", o to, by młodzi zastąpili starszych, tylko o styl uprawiania polityki przez SLD - partyjniactwo, nepotyzm, kolesiostwo, tolerowanie korupcji. W szeregach i kierownictwie SDPL jest większość ludzi młodych. Wystarczy wejść na stronę internetową http://www.sdpl.org.pl by się o tym przekonać. Wiceprzewodniczącymi partii są: Andrzej Dominiak (rocznik 1976), Sylwia Pusz (1972), Michał Syska (1980). W zarządzie partii są np. Przemysław Gołębski (1979), Agnieszka Pasternak (1972), Maciej Rakowski (1974), Marcin Rzepecki (1980), Szymon Szewrański (1975). A tak nawiasem mówiąc, to nowoczesne myślenie niekoniecznie wiąże się z młodym wiekiem. A co do stylu uprawiania polityki przez wymienionych przez Pana "młodych liderów", to czy naprawdę tak się on Panu podoba? Co się zaś tyczy mnie, to proszę raczej przekonać wyborców i członków mojej partii, aby mnie nie wybierali - zamiast kierować do mnie "życzliwe" listy.
A poza tym pozdrawiam.
Marek Borowski

Powrót do "Forum" / Do góry